Theo Broeren - Acryl op board, Zonder titel - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Theo Broeren - Acryl op board, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 120,00

Theo Broeren - Acryl op board, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 120!Theo Broeren - Acryl op board, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (252)

30070 verkochte items
Alle items van deze verkoper (178)
  • Theo Broeren (1945)
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen68.5 cm x 99 cm (h x b)
Lijst78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Administratieve code:

QQZW

Theo Broeren (1945)

Alle items van deze kunstenaar(3)
FA. (252)

30070 verkochte items
108 cm
78 cm
99 cm
68.5 cm
Dit item is verkocht voor 120,00
Starttijd:28-08-2018 om 12:45
Eindtijd:04-09-2018 om 20:09
Lhallebe
03 sep. / 23:26
€ 120