Theo Broeren - Gezellig aan de thee

Theo Broeren - Gezellig aan de thee kopen? Bied vanaf 180!
Theo Broeren - Gezellig aan de thee kopen? Bied vanaf 180!Theo Broeren - Gezellig aan de thee kopen? Bied vanaf 180!

Geplaatst door  AnnemiekvanGolen

Lid sinds 2019
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Theo Broeren (1945)
TechniekAcryl
StijlMinimalistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurrijk schilderij op canvas
Makkelijk op te hangen.

Theo Broeren (1945)

Alle items van deze kunstenaar(3)

Lid sinds 2019
verkochte items
120 cm
80 cm
Starttijd:01-11-2019 om 23:58
Eindtijd:10-11-2019 om 22:07
Openingsbod€ 180
ObjectlocatieHendrik-Ido-Ambacht, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie