Theo de Feyter - Herfst

Theo de Feyter - Herfst kopen? Bied vanaf 95!
Theo de Feyter - Herfst kopen? Bied vanaf 95!Theo de Feyter - Herfst kopen? Bied vanaf 95!Theo de Feyter - Herfst kopen? Bied vanaf 95!Theo de Feyter - Herfst kopen? Bied vanaf 95!Theo de Feyter - Herfst kopen? Bied vanaf 95!Theo de Feyter - Herfst kopen? Bied vanaf 95!Theo de Feyter - Herfst kopen? Bied vanaf 95!
  • Theo de Feyter (1947)
Jaartal2006
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen20.5 x 29 cm (h x b)
Incl. lijst32 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk van de Amsterdamse kunstenaar De Feyter.
De Feyter heeft gedurende een aantal jaren de jaargetijden vastgelegd vanuit zijn eigen raam.

Het gaat hier om een aquarel uit 2006, getiteld  ‘Herfst’.

Het werk is zowel aan voorzijde als achterzijde gesigneerd. Achterop getiteld.

Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 38,80

Theo de Feyter (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  AffordableArtAuctions
58 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
42 cm
32 cm
29 cm
20.5 cm
Starttijd1-11-2023 om 20:20
Eindtijd12-11-2023 om 21:46
Openingsbod € 95
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland