Theo de Feyter - Winter

Theo de Feyter - Winter kopen? Bied vanaf 95!
Theo de Feyter - Winter kopen? Bied vanaf 95!Theo de Feyter - Winter kopen? Bied vanaf 95!Theo de Feyter - Winter kopen? Bied vanaf 95!Theo de Feyter - Winter kopen? Bied vanaf 95!Theo de Feyter - Winter kopen? Bied vanaf 95!Theo de Feyter - Winter kopen? Bied vanaf 95!Theo de Feyter - Winter kopen? Bied vanaf 95!Theo de Feyter - Winter kopen? Bied vanaf 95!Theo de Feyter - Winter kopen? Bied vanaf 95!
  • Theo de Feyter (1947)
Jaartal2006
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen20.5 x 29 cm (h x b)
Incl. lijst32 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk van de Amsterdamse kunstenaar De Feyter.
De kunstenaar heeft gedurende een aantal jaren de jaargetijden vastgelegd, gezien vanuit zijn eigen raam.

Het gaat bij dit werk om een aquarel van de Winter 2006/7.

Het werk is zowel aan voor- als achterzijde gesigneerd.
Aan de achterkant getiteld.
Werk in goede conditie.

Lijst en glas te reinigen.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 30,00

Theo de Feyter (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  AffordableArtAuctions
58 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
42 cm
32 cm
29 cm
20.5 cm
Starttijd2-11-2023 om 10:59
Eindtijd12-11-2023 om 21:28
Openingsbod € 95
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland