Theo Koster - Den Haag - Verkocht

Theo Koster - Den Haag kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Theo Koster - Den Haag kopen? Bied vanaf 20!Theo Koster - Den Haag kopen? Bied vanaf 20!Theo Koster - Den Haag kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1318 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Theo Koster (1952)
Jaartal1998
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
GRATIS VERZENDING in NL
  • Beeldformaat: 14 x 16 cm
  • Nummer wijkt af van de foto
  • Drukgangen: 10
  • De zeefdrukken zijn met de hand gedrukt op geschept papier.

Theo Koster (1952)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1318 verkochte items
20 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-01-2021 om 17:45
Eindtijd:21-01-2021 om 19:30
163bro55
21 jan. / 18:09
€ 20