Theo Koster - Gemengde techniek , burning heart. Galerieprijs €2250 - Verkocht

Theo Koster - Gemengde techniek , burning heart. Galerieprijs €2250 kopen? Bied vanaf 199!
Theo Koster - Gemengde techniek , burning heart. Galerieprijs €2250 kopen? Bied vanaf 199!Theo Koster - Gemengde techniek , burning heart. Galerieprijs €2250 kopen? Bied vanaf 199!Theo Koster - Gemengde techniek , burning heart. Galerieprijs €2250 kopen? Bied vanaf 199!Theo Koster - Gemengde techniek , burning heart. Galerieprijs €2250 kopen? Bied vanaf 199!Theo Koster - Gemengde techniek , burning heart. Galerieprijs €2250 kopen? Bied vanaf 199!Theo Koster - Gemengde techniek , burning heart. Galerieprijs €2250 kopen? Bied vanaf 199!
  • Theo Koster (1952)
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel schilderij in gemengde techniek , van de kunstenaar Theo Koster . Handgesigneerd en in goede staat , afmetingen 80x100x4 cm ,titel : "burning heart." Galerie verkoopwaarde € 2250,-

Theo Koster (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  HvdS
FA. (2 )

55 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
100 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 240,35 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-10-2022 om 12:39
Eindtijd:29-10-2022 om 19:25
Biedingen (2)
RemyRode
29 okt. / 19:17
€ 209
WouterVB
24 okt. / 11:13
€ 199