Theo Koster - Liason I / Zeefdruk / handgesigneerd / 79 van 100 - Verkocht

Theo Koster - Liason I / Zeefdruk / handgesigneerd / 79 van 100 kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Koster - Liason I / Zeefdruk / handgesigneerd / 79 van 100 kopen? Bied vanaf 100!Theo Koster - Liason I / Zeefdruk / handgesigneerd / 79 van 100 kopen? Bied vanaf 100!Theo Koster - Liason I / Zeefdruk / handgesigneerd / 79 van 100 kopen? Bied vanaf 100!Theo Koster - Liason I / Zeefdruk / handgesigneerd / 79 van 100 kopen? Bied vanaf 100!
  • Theo Koster (1952)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Stijl Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 44 x 84 cm (h x b)
Incl. lijst 73 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
Zeefdruk in de typerende stijl van Theo Koster. Dit fraaie exemplaar (Liason I) is genummerd 79/100. Ik heb ook Liason II geplaatst, eveneens 79/100. Rechtsonder handgesigneerd.
Werk is ingelijst (geschuurd metalen lijst van Nielsen) met zuurvrij passepartout. In galerie-staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rucphen, Nederland

Theo Koster (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  GalerieTON
64 verkochte items
Alle items (0)
113 cm
73 cm
84 cm
44 cm