Theo Koster - Night Fall - zeer grote zeefdruk - laatste keer! - Verkocht

Theo Koster - Night Fall - zeer grote zeefdruk - laatste keer! kopen? Bied vanaf 25!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Koster - Night Fall - zeer grote zeefdruk - laatste keer! kopen? Bied vanaf 25!Theo Koster - Night Fall - zeer grote zeefdruk - laatste keer! kopen? Bied vanaf 25!Theo Koster - Night Fall - zeer grote zeefdruk - laatste keer! kopen? Bied vanaf 25!
  • Theo Koster (1952)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Gemengde Druktechniek
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 86 x 127 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 90
Theo Koster (Emmeloord, 1952)
"Night fall"
Zeefdruk en gemengde gemengde op papier, groot !
Gesigneerd
Formaat: 86/127 cm.
Zonder lijst
Goede staat, druk is in prima staat, witranden zijn niet helemaal ongeschonden (geen probleem na inlijsting met passe partout)
druk is in prima staat, witranden zijn niet helemaal wit meer en enigszins gekreukeld en kleine scheurtjes (geen probleem na inlijsting met passe partout)
Binnen Nederland € 11,00

Theo Koster (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  RvZ
141 verkochte items
Alle items (0)
127 cm
86 cm