Theo Koster - Onze straat - Verkocht

Theo Koster - Onze straat kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Theo Koster - Onze straat kopen? Bied vanaf 75!Theo Koster - Onze straat kopen? Bied vanaf 75!Theo Koster - Onze straat kopen? Bied vanaf 75!Theo Koster - Onze straat kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  dorusart
FA. (8)

222 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Theo Koster (1952)
DragerPaneel
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel schilderij op 3d paneel, hoeft niet te worden ingelijst , kan zo aan de wand.

Theo Koster (1952)

Alle items van deze kunstenaar(11)
Geplaatst door  dorusart
FA. (8)

222 verkochte items
70 cm
44 cm
Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-12-2020 om 19:54
Eindtijd:20-12-2020 om 16:34
Bergeijk
15 dec. / 16:36
€ 75