| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
2 werken 80x80 cm als 2 luik op te hangen maar ook afzonderlijk van elkaar prachtig!
Origineel, gesigneerd, met certificaat van kunstgalerie.
Galerie waarde: Euro 1500.00 per werk.
De werken kunnen in overleg ook in midden nederland opgehaald worden.
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zutendaal, België |
| Garantie | |