Theo Koster - Theo Koster, Autumn Leaves, Uniek tweeluik 80x80, origineel op canvas - Verkocht

Theo Koster, Autumn Leaves, Uniek tweeluik 80x80, origineel op canvas kopen? Bied vanaf 250!

Theo Koster, Autumn Leaves, Uniek tweeluik 80x80, origineel op canvas kopen? Bied vanaf 250!Theo Koster, Autumn Leaves, Uniek tweeluik 80x80, origineel op canvas kopen? Bied vanaf 250!Theo Koster, Autumn Leaves, Uniek tweeluik 80x80, origineel op canvas kopen? Bied vanaf 250!Theo Koster, Autumn Leaves, Uniek tweeluik 80x80, origineel op canvas kopen? Bied vanaf 250!Theo Koster, Autumn Leaves, Uniek tweeluik 80x80, origineel op canvas kopen? Bied vanaf 250!Theo Koster, Autumn Leaves, Uniek tweeluik 80x80, origineel op canvas kopen? Bied vanaf 250!
  • Theo Koster (1952)
Type kunstwerk Schilderij

2 werken 80x80 cm als 2 luik op te hangen maar ook afzonderlijk van elkaar prachtig!

Origineel, gesigneerd, met certificaat van kunstgalerie.

Galerie waarde: Euro 1500.00 per werk.

De werken kunnen in overleg ook in midden nederland opgehaald worden.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zutendaal, België