Theo Koster - Theo Koster - Traces 3 - schilderij - handgesigneerd - 43 / 90 - Verkocht

Theo Koster - Traces 3 - schilderij - handgesigneerd - 43 / 90  kopen? Bied vanaf 1!

Theo Koster - Traces 3 - schilderij - handgesigneerd - 43 / 90  kopen? Bied vanaf 1!Theo Koster - Traces 3 - schilderij - handgesigneerd - 43 / 90  kopen? Bied vanaf 1!Theo Koster - Traces 3 - schilderij - handgesigneerd - 43 / 90  kopen? Bied vanaf 1!
  • Theo Koster (1952)
Type kunstwerk Schilderij

zeefdruk op 3000 grams papier / airbrush / collage / zand / olieverf op doek

gemaakt tijdens zijn verblijf in India

53 x 53 x 4 cm

gallerieprijs 695 euro

Theo Koster (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  ADamsma
53 verkochte items
Alle items (0)