Theo Koster - Uniek gezamenlijk schilderij , door theo koster en kantcho kanev . - Verkocht

Uniek gezamenlijk schilderij , door theo koster en kantcho kanev . kopen? Bied vanaf 1!

Uniek gezamenlijk schilderij , door theo koster en kantcho kanev . kopen? Bied vanaf 1!Uniek gezamenlijk schilderij , door theo koster en kantcho kanev . kopen? Bied vanaf 1!Uniek gezamenlijk schilderij , door theo koster en kantcho kanev . kopen? Bied vanaf 1!Uniek gezamenlijk schilderij , door theo koster en kantcho kanev . kopen? Bied vanaf 1!Uniek gezamenlijk schilderij , door theo koster en kantcho kanev . kopen? Bied vanaf 1!Uniek gezamenlijk schilderij , door theo koster en kantcho kanev . kopen? Bied vanaf 1!
  • Theo Koster (1952)
Type kunstwerk Schilderij

Prachtig schilderij gemaakt in samenwerkings verband door de kunstenaars theo koster en kantcho kanev door beiden hand gesigneerd , afmeting 120x100x4 cm op linnen . titel : stairway to heaven . dit unieke schilderij heeft een galerie verkoopwaarde van  € 4500,-  !  kan eventueel in overleg worden gebracht .

Theo Koster (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  dorusart
226 verkochte items
Alle items (1)