| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Prachtig schilderij gemaakt in samenwerkings verband door de kunstenaars theo koster en kantcho kanev door beiden hand gesigneerd , afmeting 120x100x4 cm op linnen . titel : stairway to heaven . dit unieke schilderij heeft een galerie verkoopwaarde van € 4500,- ! kan eventueel in overleg worden gebracht .
| Transport | |
| Garantie | |