Theo Koster - Voyage I - Verkocht

Theo Koster - Voyage I kopen? Bied vanaf 95!
Theo Koster - Voyage I kopen? Bied vanaf 95!Theo Koster - Voyage I kopen? Bied vanaf 95!Theo Koster - Voyage I kopen? Bied vanaf 95!Theo Koster - Voyage I kopen? Bied vanaf 95!Theo Koster - Voyage I kopen? Bied vanaf 95!
  • Theo Koster (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43 cm x 122 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage89/170

In zijn werk maakt Theo Koster gebruik van symbolen om zijn verhaal te vertellen: zo staat een driehoek voor een man en een ovale vorm voor een vrouw. Huizen betekenen geborgenheid, bescherming en vertrouwen. Een ladder is een "stairway to heaven" en duidt, net als het symbool spoorlijn, op het levenspad, waarvan niet bekend is waar dit naartoe leidt en waar het ophoudt.

Deze zeefdruk van Theo Koster Voyage I vormt samen met Voyage II een duo.
De zeefdruk heeft een groot liggend formaat van 122 cm breed en is 43 cm hoog.

Theo Koster (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  winney
FA. (5 )

Lid sinds 2019
20 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
122 cm
43 cm
Dit item is verkocht voor 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-10-2022 om 14:55
Eindtijd:25-10-2022 om 21:19
Gea7591
25 okt. / 13:56
€ 95