Theo Koster - Zeefdruk en collage - Nummer 3 - Ingelijst - Verkocht

Theo Koster - Zeefdruk en collage - Nummer 3 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Theo Koster - Zeefdruk en collage - Nummer 3 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Theo Koster - Zeefdruk en collage - Nummer 3 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Theo Koster - Zeefdruk en collage - Nummer 3 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Theo Koster - Zeefdruk en collage - Nummer 3 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Theo Koster - Zeefdruk en collage - Nummer 3 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Theo Koster - Zeefdruk en collage - Nummer 3 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Theo Koster - Zeefdruk en collage - Nummer 3 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Theo Koster - Zeefdruk en collage - Nummer 3 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Theo Koster - Zeefdruk en collage - Nummer 3 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Theo Koster - Zeefdruk en collage - Nummer 3 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Theo Koster - Zeefdruk en collage - Nummer 3 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Theo Koster - Zeefdruk en collage - Nummer 3 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
  • Theo Koster (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen33 cm x 43.5 cm (h x b)
Lijst58 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een prachtig werkje van Theo Koster - Een zeefdruk - Netjes ingelijst -

Het werk maakte eerder deel uit van de eigen Kunstveiling collectie.
De drager is papier -

Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 33 cm x 43.5 cm (h x b)
Lijst 58 cm x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 328/500

Het werk kan worden opgestuurd binnen Nederland via Post.nl voor 15 euro.
Naar bestemmingen buiten Nederland tegen de daadwerkelijk te maken kosten.

Altijd alles in overleg. Ophalen in Leiderdorp heeft de voorkeur.

Goed - Het werk maakte eerder deel uit van de eigen Kunstveiling collectie.

Theo Koster (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Kees58
FA. (6 )

Lid sinds 2020
98 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
70 cm
58 cm
43.5 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-11-2022 om 10:54
Eindtijd:20-11-2022 om 19:15
kortryk
18 nov. / 11:06
€ 35