Een prachtig werkje van Theo Koster - Een zeefdruk - Netjes ingelijst -
Het werk maakte eerder deel uit van de eigen Kunstveiling collectie. De drager is papier -
Ingelijst Ingelijst Afmetingen 33 cm x 43.5 cm (h x b) Lijst 58 cm x 70 cm (h x b) Gesigneerd Handgesigneerd Oplage 328/500
Het werk kan worden opgestuurd binnen Nederland via Post.nl voor 15 euro. Naar bestemmingen buiten Nederland tegen de daadwerkelijk te maken kosten.
Altijd alles in overleg. Ophalen in Leiderdorp heeft de voorkeur.
Goed
Goed - Het werk maakte eerder deel uit van de eigen Kunstveiling collectie.
koeriersdienst