Een werkelijk prachtige zeefdruk van Theo Koster - Ooit was de oorspronkelijke galerie prijs 295 euro - De drager is textiel en dat geen het werk extra kleur. Eerder maakte dit werk deel uit van de eigen Kunstveiling collectie.
Kenmerken:
Type - Grafiek (handgesigneerd) Periode - 2000 t/m Heden Techniek - Zeefdruk Drager - Textiel Ingelijst - Niet Ingelijst Afmetingen 50 cm x 50 cm (h x b) Gesigneerd - Handgesigneerd Oplage - 1/40 Oorspronkelijke galerieprijs: € 295,-
Verzenden:
Bij voorkeur kan het werk opgehaald worden in Leiderdorp - Anders per Post.nl - NL 15 euro - BE 25 euro Anders tegen de daadwerkelijk te maken kosten.
Conditie: Het werk is als goed aangegeven door de Kunstveiling zelf: Paar deukjes in het doek en scheurtjes in de inkt
Goed
Goed - Het werk maakte eerder deel uit van de eigen Kunstveiling-collectie.
Tot 2 kg.
€ 17,50
Naar België
€ 17,50
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25