Theo Koster - zonder titel (groot)

Theo Koster - zonder titel (groot) kopen? Bied vanaf 110!
Theo Koster - zonder titel (groot) kopen? Bied vanaf 110!Theo Koster - zonder titel (groot) kopen? Bied vanaf 110!
  • Theo Koster (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90 exemplaren
Kleurrijke zeefdruk met collage technieken op  papier van Theo Koster  in  goede staat.
Het werk is gesigneerd en genummerd.  U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen wij ondertussen uw inlijsting verzorgen.

Theo Koster (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
110 cm
46 cm
Starttijd:03-09-2022 om 11:24
Eindtijd:17-09-2022 om 21:29
Openingsbod € 110
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland