Theo Lode de Leede - zonder titel

Theo Lode de Leede - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Theo Lode de Leede - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Theo Lode de Leede - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
  • Theo Lode de Leede (1934-2004)
TypeFotografie
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi fotowerk van Theo Lode de Leede. Het werk is in goede staat en heeft als 'signatuur' een sticker aan de achterkant van Theo Lode de Leede.
ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Theo Lode de Leede (1934-2004)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (99)

2746 verkochte items
Alle items van deze verkoper (464)
30.5 cm
40.5 cm
Sluit binnenkort 19u 29m 44s
Huidig bod€ 20
Volgend minimum bod: € 25
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:25-01-2023 om 14:10
Eindtijd:06-02-2023 om 19:26
bkart
gisteren / 19:43
€ 20