Theo Mackaay - Figuren, olieverf op doek (mooi ingelijst, zeer groot)

Theo Mackaay - Figuren, olieverf op doek (mooi ingelijst, zeer groot) kopen? Bied vanaf 1250!
Theo Mackaay - Figuren, olieverf op doek (mooi ingelijst, zeer groot) kopen? Bied vanaf 1250!Theo Mackaay - Figuren, olieverf op doek (mooi ingelijst, zeer groot) kopen? Bied vanaf 1250!Theo Mackaay - Figuren, olieverf op doek (mooi ingelijst, zeer groot) kopen? Bied vanaf 1250!Theo Mackaay - Figuren, olieverf op doek (mooi ingelijst, zeer groot) kopen? Bied vanaf 1250!Theo Mackaay - Figuren, olieverf op doek (mooi ingelijst, zeer groot) kopen? Bied vanaf 1250!Theo Mackaay - Figuren, olieverf op doek (mooi ingelijst, zeer groot) kopen? Bied vanaf 1250!

Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
Alle items van deze verkoper (232)
  • Theo Mackaay (1950)
Jaartal1993
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 120 cm (h x b)
Lijst119 cm x 139 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig, monumentaal werk van Theo Mackaay, naar mijn mening het mooiste werk van hem dat momenteel wordt aangeboden, met afstand.  Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (‘93) rechtsonder, in zeer mooie, complementerende lijst.  Alles in uitstekende conditie.

Afmetingen: 139cm x 119cm (incl. lijst), 120cm x 100cm (doek)

Dit item valt onder de margeregeling

Theo Mackaay (1950)

Alle items van deze kunstenaar(19)
Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
139 cm
119 cm
120 cm
100 cm
Starttijd:13-06-2022 om 00:00
Eindtijd:27-06-2022 om 19:00
Openingsbod€ 1250
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier