Theo Mackaay - Paard - Verkocht

Verkoopprijs: € 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Theo Mackaay - Paard kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  SandravanWiggen
FA. (2)

Lid sinds 2020
11 verkochte items
  • Theo Mackaay (1950)
Jaartal2020
StijlSurrealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen37.5 cm x 47.5 cm (h x b)
Lijst40.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi olieverf schilderij van Theo Mackaay
Ingelijst in een mooie lijst van Gehring

Theo Mackaay (1950)

Alle items van deze kunstenaar(22)
FA. (2)

Lid sinds 2020
11 verkochte items
50.5 cm
40.5 cm
47.5 cm
37.5 cm
Dit item is verkocht voor 258,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-12-2020 om 09:35
Eindtijd:18-12-2020 om 19:44
Biedingen (5)
vingtcentli
18 dec. / 19:35
€ 225
Jesse1974
18 dec. / 19:32
€ 205
vingtcentli
18 dec. / 19:27
€ 195
Jesse1974
18 dec. / 19:03
€ 185
vingtcentli
18 dec. / 18:56
€ 175