Theo Mackaay - Zonder Titel

Theo Mackaay - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 450!
Theo Mackaay - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 450!Theo Mackaay - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 450!Theo Mackaay - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 450!
  • Theo Mackaay (1950)
Jaartal2003
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 80 cm (h x b)
Lijst80 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
een werk van Theo Mackaay bekent van het gouden kalf

Bewerk met bladgoud en olieverf.

Theo Mackaay (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  Jaap3
FA. (1)

4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
100 cm
80 cm
80 cm
50 cm
Starttijd:12-09-2022 om 06:22
Eindtijd:24-09-2022 om 10:52
Openingsbod € 450
Objectlocatieutrecht, Nederland
VerzendingAlleen per koerier