Theo van der Steen - Stilleven met wekker en wc rol - Verkocht

Theo van der Steen - Stilleven met wekker en wc rol kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Theo van der Steen - Stilleven met wekker en wc rol kopen? Bied vanaf 50!Theo van der Steen - Stilleven met wekker en wc rol kopen? Bied vanaf 50!Theo van der Steen - Stilleven met wekker en wc rol kopen? Bied vanaf 50!Theo van der Steen - Stilleven met wekker en wc rol kopen? Bied vanaf 50!Theo van der Steen - Stilleven met wekker en wc rol kopen? Bied vanaf 50!Theo van der Steen - Stilleven met wekker en wc rol kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  TFGMvanderSteen
FA. (1)

37 verkochte items
  • Theo van der Steen (1952)
Jaartal1984
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverfschilderij van Theo van der Steen, geschilderd op met Gesso geprepareerd linnen. Stilleven met diverse voorwerpen, vroeg werk uit 1984. Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
Theo van der Steen kreeg zijn opleiding aan de academies van Den Bosch en Antwerpen. Hij heeft een website en woont en werkt in Oss.

Schilderij is goed opgespannen op spieraam en heeft geen beschadigingen. Aan de bovenkant trekrand, kan achter inlijsting vallen.

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-12-2020 om 15:06
Eindtijd:23-12-2020 om 08:52
tdejonker
22 dec. / 23:54
€ 50