Thijs Buit - Geen titel - Verkocht

Thijs Buit - Geen titel kopen? Bied vanaf 20!
Thijs Buit - Geen titel kopen? Bied vanaf 20!Thijs Buit - Geen titel kopen? Bied vanaf 20!Thijs Buit - Geen titel kopen? Bied vanaf 20!Thijs Buit - Geen titel kopen? Bied vanaf 20!Thijs Buit - Geen titel kopen? Bied vanaf 20!Thijs Buit - Geen titel kopen? Bied vanaf 20!Thijs Buit - Geen titel kopen? Bied vanaf 20!Thijs Buit - Geen titel kopen? Bied vanaf 20!Thijs Buit - Geen titel kopen? Bied vanaf 20!Thijs Buit - Geen titel kopen? Bied vanaf 20!Thijs Buit - Geen titel kopen? Bied vanaf 20!
  • Thijs Buit (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
TechniekHout/Linosnede
IngelijstIngelijst
Afmetingen61 cm x 49 cm (h x b)
Lijst81 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplagezt eigendruk 6/55
Ophalen in Amsterdam centrum
Houten lijst

Thijs Buit (1934)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Aapeloekie
FA. (8)

Lid sinds 2017
112 verkochte items
66 cm
81 cm
49 cm
61 cm
Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-01-2020 om 13:23
Eindtijd:27-01-2020 om 13:43
hankey1947
27 jan. / 13:28
€ 75