Thomas Buechner - Bottcher’s tobacco farm, olieverf op paneel (prachtig ingelijst) - Verkocht

Thomas Buechner - Bottcher’s tobacco farm, olieverf op paneel (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!

Thomas Buechner - Bottcher’s tobacco farm, olieverf op paneel (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!Thomas Buechner - Bottcher’s tobacco farm, olieverf op paneel (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!Thomas Buechner - Bottcher’s tobacco farm, olieverf op paneel (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!Thomas Buechner - Bottcher’s tobacco farm, olieverf op paneel (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!Thomas Buechner - Bottcher’s tobacco farm, olieverf op paneel (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!Thomas Buechner - Bottcher’s tobacco farm, olieverf op paneel (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!Thomas Buechner - Bottcher’s tobacco farm, olieverf op paneel (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!
  • Thomas Buechner (1926-2010)
DragerPaneel
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 x 38 cm (h x b)
Incl. lijst35 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig, idyllisch werk van de Amerikaanse kunstenaar, en museumdirecteur, Thomas Scharman Buechner.  Bottcher’s tobacco farm in Corning, New York.  Olieverf op paneel, linksonder gesigneerd, in prachtige lijst ingelegd met wortelhout, te dateren midden jaren 80.  In verso diverse labels met o.a. logboeknummering (van Buechner zelf?), aankoop data (1987) en verkoop prijs ($1200).  In uitstekende conditie.

Afmetingen: 47cm x 35cm (incl. lijst), 38cm x 26cm (paneel)

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50

Thomas Buechner (1926-2010)

Amerikaans Amerikaans

Geplaatst door  Rosser
3582 verkochte items
Alle items van deze verkoper (254)
47 cm
35 cm
38 cm
26 cm

ObjectlocatieDiemen,  Nederland
Starttijd9-6-2018 om 15:44
Eindtijd22-6-2018 om 21:35
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken