Schitterend hyper-realistisch olieverfschilderij op metalen paneel. Stilleven met uien, geschilderd in 1976 door Thomas Heesakkers (1946-).
Gesigneerd met monogram TH en jaar 1976 rechtsonder.
Afm: paneel: 24 x 16 cm. Gelijst in een dure gouden houten lijst. Afm met lijst: 38.5 x 30 cm.
Thomas Heesakkers is beroemd in binnen en buitenland en staat bekend om zijn prachtige pronkstilllevens.
Hij is geboren op 12 september 1946 op het Brabantse platteland. Na vier jaar academie, bezoeken aan diverse musea en privélessen heeft hij geleerd een geheel eigen kleur en beleving aan zijn schilderijen te geven. Thomas Heesakkers schildert in olieverf. Zowel zijn stillevens als zijn landschappen zijn in de romantische stijl en zijn werken volgen nauwkeurig de traditionele Hollandse School met haar grote diepte, intensiteit en rijk kleurpalet
Zijn schilderijen vinden gretig aftrek en vinden hun weg naar menig privécollectie over de gehele wereld. Thomas exposeerde onder andere in Frankfurt, Düsseldorf, Eindhoven, Venlo en meermaals in Engeland.