Thomas Theodor Heine - 'simplicissimus'

Thomas Theodor Heine - 'simplicissimus' kopen? Bied vanaf 50!
Thomas Theodor Heine - 'simplicissimus' kopen? Bied vanaf 50!Thomas Theodor Heine - 'simplicissimus' kopen? Bied vanaf 50!Thomas Theodor Heine - 'simplicissimus' kopen? Bied vanaf 50!Thomas Theodor Heine - 'simplicissimus' kopen? Bied vanaf 50!Thomas Theodor Heine - 'simplicissimus' kopen? Bied vanaf 50!Thomas Theodor Heine - 'simplicissimus' kopen? Bied vanaf 50!
  • Thomas Theodor Heine (1867-1948)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Litho
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage onbekend

Poster; Simplicissimus,
Illustrierte wochenschrift.
Uitgever; Les affiches Étrangères.
Druk; Imprimerie CHAIX.
Zie de foto's.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 22,00
Naar Duitsland € 22,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 38,80

Thomas Theodor Heine (1867-1948)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Centerfo
652 verkochte items
Alle items (11)
21 cm
30 cm