Thomas van Wissen - Heide landschap - Verkocht

Thomas van Wissen - Heide landschap kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Thomas van Wissen - Heide landschap kopen? Bied vanaf 75!Thomas van Wissen - Heide landschap kopen? Bied vanaf 75!Thomas van Wissen - Heide landschap kopen? Bied vanaf 75!Thomas van Wissen - Heide landschap kopen? Bied vanaf 75!Thomas van Wissen - Heide landschap kopen? Bied vanaf 75!Thomas van Wissen - Heide landschap kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  WilliamBouman
FA. (1)

Lid sinds 2018
1 verkochte items
  • Thomas van Wissen (1866-1954)
Jaartal1947
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Prachtig en in goede staat verkerend schilderij, van Thomas van Wissen.
  • Heide landschap, met loop pad en vee schuur. Met in de verte en dorpje met kerk.
  • Mooie geblonderde lijst, deze is onbeschadigd.
  • Transport in overleg, ivm met de afmeting van het schilderij.

Schilderij verkeerd in goede conditie, is linksonder gesigneerd.

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:30-09-2018 om 15:37
Eindtijd:05-10-2018 om 15:45
Martinovic070
05 okt. / 08:31
€ 75