Tilly Moes - Drieluik bloemen in vaas - Verkocht

Tilly Moes - Drieluik bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Tilly Moes - Drieluik bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 100!Tilly Moes - Drieluik bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 100!Tilly Moes - Drieluik bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 100!Tilly Moes - Drieluik bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  fNEUT
FA. (1)

Lid sinds 2020
3 verkochte items
  • Tilly Moes (1899-1979)
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 21 cm (h x b)
Lijst33 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Per stuk maar het liefst als drieluik te koop.

Beschadigde lijst

Tilly Moes (1899-1979)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  fNEUT
FA. (1)

Lid sinds 2020
3 verkochte items
29 cm
33 cm
21 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 172,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-10-2020 om 11:48
Eindtijd:08-11-2020 om 22:03
Biedingen (6)
Sander1966
08 nov. / 21:54
€ 150
splendourart
08 nov. / 21:52
€ 140
Eva-Tine
08 nov. / 19:59
€ 130
mslinger
04 nov. / 15:45
€ 120
Eva-Tine
01 nov. / 20:49
€ 110
Arrt
01 nov. / 14:50
€ 100