Tinus de Jongh - aquarel - 'Landschap' - Verkocht

Tinus de Jongh - aquarel - 'Landschap' kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

Tinus de Jongh - aquarel - 'Landschap' kopen? Bied vanaf 175!Tinus de Jongh - aquarel - 'Landschap' kopen? Bied vanaf 175!Tinus de Jongh - aquarel - 'Landschap' kopen? Bied vanaf 175!Tinus de Jongh - aquarel - 'Landschap' kopen? Bied vanaf 175!Tinus de Jongh - aquarel - 'Landschap' kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Lawrence
FA. (10)

216 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Tinus de Jongh (1885-1942)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen15 cm x 22 cm (h x b)
Lijst32 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Martinus Johannes ‘Tinus’ de Jongh (1885 – 1942)

aquarel – vóór 1921

in antieke houten en vergulde lijst, achter glas

papiermaat: 15 x 22 cm., maat lijst: 32 x 39 cm.

gesigneerd rechtsonder

in goede conditie, geen beschadigingen of restauraties

(de aquarel zit los, dus zit niet geplakt op het schutkarton)

verzekerde verzending met Track & Trace en met handtekening bij ontvangst

het item kan  ook in onze galerie *de Curiositeiten van Larry* in Alkmaar worden opgehaald (eigen parkeergelegenheid).

Tinus de Jongh (1885-1942)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Lawrence
FA. (10)

216 verkochte items
39 cm
32 cm
22 cm
15 cm
Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:30-04-2019 om 11:27
Eindtijd:12-05-2019 om 19:21
Van-Vooren1
12 mei / 11:37
€ 175