Titus Nolte -  Titus Nolte Bob Dylan - uitklapbare gesigneerde zeefdruk - 2000

 Titus Nolte Bob Dylan - uitklapbare gesigneerde zeefdruk - 2000 kopen? Bied vanaf 125!
 Titus Nolte Bob Dylan - uitklapbare gesigneerde zeefdruk - 2000 kopen? Bied vanaf 125! Titus Nolte Bob Dylan - uitklapbare gesigneerde zeefdruk - 2000 kopen? Bied vanaf 125! Titus Nolte Bob Dylan - uitklapbare gesigneerde zeefdruk - 2000 kopen? Bied vanaf 125! Titus Nolte Bob Dylan - uitklapbare gesigneerde zeefdruk - 2000 kopen? Bied vanaf 125!
  • Titus Nolte (1955)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titus Nolte

Zeefdruk op dik papier.
Uitklapbaar.

Gesigneerd en gedateerd met potlood

Gebaseerd op een foto van Ken Regan uit 1975

Afmetingen: 122,5 x 40 cm

In muziekcentrum Vredenburg in Utrecht hangt een emaille plaat met deze afbeelding. ( Zie foto )

Verzendkosten:  12,- euro. ( Binnen  Nederland ) Naar Belgie:  25,- euro

Titus Nolte (1955)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  char
501 verkochte items
Starttijd7-7-2014 om 10:21
Eindtijd13-7-2014 om 10:21
Openingsbod € 125