Titus Nolte - zonder titel - Verkocht

Titus Nolte - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Titus Nolte - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Titus Nolte - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Titus Nolte (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2002
Stijl Minimalistisch
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 70 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 55 exemplaren

Verstilde zeefdruk van Nolte nieuw uit het pak!
Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor in Gorcum of na aankoop ophalen. het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.U kunt u werk ook gratis laten opslaan in onze speciale opslagruimte om op een later tijdstip op te kunnen halen. ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Binnen Nederland € 11,00

Titus Nolte (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
4564 verkochte items
Alle items (443)
79 cm
70 cm