Tjikkie Kreuger - Brons "Conversatie" - Verkocht

Tjikkie Kreuger - Brons "Conversatie" kopen? Bied vanaf 425!

Verkoopprijs: € 425,00

Tjikkie Kreuger - Brons "Conversatie" kopen? Bied vanaf 425!Tjikkie Kreuger - Brons "Conversatie" kopen? Bied vanaf 425!Tjikkie Kreuger - Brons "Conversatie" kopen? Bied vanaf 425!Tjikkie Kreuger - Brons "Conversatie" kopen? Bied vanaf 425!Tjikkie Kreuger - Brons "Conversatie" kopen? Bied vanaf 425!Tjikkie Kreuger - Brons "Conversatie" kopen? Bied vanaf 425!Tjikkie Kreuger - Brons "Conversatie" kopen? Bied vanaf 425!

Geplaatst door  thuisgalerie
FA. (23)

256 verkochte items
  • Tjikkie Kreuger (1941-2017)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen26 cm x 8 cm x 4 cm (h x b x d)
Gewicht1700 gram
GesigneerdHandgesigneerd

Tjikkie Kreuger 1941-2017

Zeer fraai bronzen beeld van twee converserende personen. Gesigneerd T K en gedateerd. Hoogte van het beeldje inclusief de sokkel ca. 26 cm. Sokkel is h 3 x b 8 x d 4 cm. Gewicht  ca. 1,7 kg.  Beelden van Tjikkie zijn zeer gewild en geliefd.

Code ZZBEE

Tjikkie Kreuger (1941-2017)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  thuisgalerie
FA. (23)

256 verkochte items
8
26
4
Dit item is verkocht voor 425,00
Starttijd:15-07-2018 om 21:01
Eindtijd:23-07-2018 om 21:00
loekawa
23 jul. / 20:50
€ 425