Toine Corstjens - Kleurig Vogeltje. - Verkocht

Toine Corstjens - Kleurig Vogeltje. kopen? Bied vanaf 125!

Toine Corstjens - Kleurig Vogeltje. kopen? Bied vanaf 125!Toine Corstjens - Kleurig Vogeltje. kopen? Bied vanaf 125!Toine Corstjens - Kleurig Vogeltje. kopen? Bied vanaf 125!Toine Corstjens - Kleurig Vogeltje. kopen? Bied vanaf 125!Toine Corstjens - Kleurig Vogeltje. kopen? Bied vanaf 125!
  • Toine Corstjens (1920-2015)
TechniekAcryl
StijlAbstract
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 x 14 cm (h x b)
Incl. lijst35 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Toine Corstjens  Decor ontwerper bij de Koninklijke Sphinx Maastricht van 1945 - 1982.
Maar daarnaast kunstschilder in hart en nieren.
Gouache in prachtige kleuren en in zeer goede staat, gesigneerd rechts onder.
Ingelijst, maat werk H.16 x Br.14 cm. Maat wissellijst 35x35 cm.
Ik garandeer het werk “Kleurig Vogeltje” van  Toine Corstjens  op echtheid.
Het werk is in familie bezit en nooit eerder verkocht geweest.
Bij verkoop wordt het werk goed verpakt en aangetekend verzonden.
Voor meer informatie over de schilder zie www.toinecorstjens.nl

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,60

Toine Corstjens (1920-2015)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  HennydeLeau
Lid sinds 2017
42 verkochte items
35 cm
35 cm
14 cm
16 cm

ObjectlocatieMaastricht,  Nederland
Starttijd7-6-2018 om 21:13
Eindtijd14-6-2018 om 21:28
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken