Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Acryl |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 16 x 14 cm (h x b) |
Incl. lijst | 35 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Toine Corstjens Decor
ontwerper bij de Koninklijke Sphinx Maastricht van 1945 - 1982.
Maar daarnaast kunstschilder in hart en nieren.
Gouache in prachtige kleuren en in zeer goede staat, gesigneerd rechts onder.
Ingelijst, maat werk H.16 x Br.14 cm. Maat wissellijst 35x35 cm.
Ik garandeer het werk “Kleurig Vogeltje” van
Toine Corstjens op echtheid.
Het werk is in familie bezit en nooit eerder verkocht geweest.
Bij verkoop wordt het werk goed verpakt en aangetekend verzonden.
Voor meer informatie over de schilder zie www.toinecorstjens.nl
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.