Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 17 x 12.5 cm (h x b) |
Passe-partout | 28 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Toine Corstjens Meerssen 1922 – Maastricht 2015
Industrieel ontwerper bij de Koninklijke Sphinx te
Maastricht van 1945 - 1982.
Daarnaast kunstschilder in hart en nieren.
Gesigneerd rechts onder.
De authenticiteit van het aangeboden werk “ Zwart-Wit” van Toine Corstjens wordt voor 100%
gegarandeerd, het schilderij is in familie bezit en nooit eerder verkocht
geweest.
Voor meer informatie over de schilder, zie www.toinecorstjens.nl
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Maastricht, Nederland |
Starttijd | 2-5-2019 om 0:04 |
Eindtijd | 16-5-2019 om 21:00 |