Tom Eyzenback: Potloodtekening, Decorum-Demasque - Ingelijst

Tom Eyzenback: Potloodtekening, Decorum-Demasque - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 35,00

Tom Eyzenback: Potloodtekening, Decorum-Demasque - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Tom Eyzenback: Potloodtekening, Decorum-Demasque - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Tom Eyzenback: Potloodtekening, Decorum-Demasque - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (278)

Lid sinds 2010
37133 verkochte items
Alle items van deze verkoper (299)
  • Tom Eyzenbach (1951)
TypeTekening / Aquarel

Titel: Decorum-Demasque
Jaartal: 1980
Afmetingen lijst: 51,5 cm x 41,5 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: potloodtekening op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie: In zeer goede staat

Toeslag van 10 euro per gewonnen item:

Afhandeling:

Bezichtigen:

Vragen:

Adminstratieve code:

QQUT

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:02-02-2017 om 13:38
Eindtijd:12-02-2017 om 13:38

Biedingen (1):

FortheloveofART
2 feb. / 14:18
€ 35