FA. (1)

Tom Schenk - Cleopatra

Tom Schenk - Cleopatra kopen? Bied vanaf 80!
Tom Schenk - Cleopatra kopen? Bied vanaf 80!Tom Schenk - Cleopatra kopen? Bied vanaf 80!Tom Schenk - Cleopatra kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  klaasw

Lid sinds 2020
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Tom Schenk (1951)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1989
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
Lijst101 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze pastel is door Tom Schenk gemaakt voor de voorstelling Antonius en Cleopatra bij het Appeltheater in Scheveningen, met première op 19 okt 1989. Schenk maakte een serie  ontwerpen voor kostuums en decors, en deze werden bij de voorstelling tentoongesteld en verkocht. Antonius werd gespeeld door Eric Schneider, Cleopatra door Geert de Jong. Deze pastel toont Cleopatra in een typische houding.
De lijst is eenvoudig.

Onbeschadigd, niet verkleurd

Tom Schenk (1951)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  klaasw

Lid sinds 2020
verkochte items
71 cm
101 cm
70 cm
100 cm
Starttijd:30-11-2020 om 23:34
Eindtijd:13-12-2020 om 20:16
Openingsbod€ 80
ObjectlocatieEmpe (omgeving Zutphen), of afhalen elders in overleg, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie