Ton Pape - figuren - Verkocht

Ton Pape - figuren kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Ton Pape - figuren kopen? Bied vanaf 35!Ton Pape - figuren kopen? Bied vanaf 35!Ton Pape - figuren kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Ton Pape (1916-2003)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 cm x 4.5 cm (h x b)
Lijst27 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

ton pape
figuren
tekening
maat 4,5 x 16
in lijst met glas
gesigneerd ton pape

zg

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:04-12-2019 om 14:10
Eindtijd:11-12-2019 om 21:03
amesnir
11 dec. / 20:33
€ 35