Ton Pape - figuur 2560

Ton Pape - figuur 2560 kopen? Bied vanaf 45!
Ton Pape - figuur 2560 kopen? Bied vanaf 45!Ton Pape - figuur 2560 kopen? Bied vanaf 45!
  • Ton Pape (1916-2003)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1978
TechniekGouache
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een fraai origineel werk gouache op papier van kunstenaar Ton Pape.   Heel strak uitgevoerd, in perfecte staat. U kunt het werk komen bekijken en na aankoop afhalen bij galerie Rotor in Gorinchem.  U kunt het werk op toegestuurd krijgen  via aangetekende post.
Ook kunnen wij uw inlijstwerk verzorgen

Ton Pape (1916-2003)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
38.5 cm
51.5 cm
Starttijd:26-09-2022 om 10:39
Eindtijd:10-10-2022 om 20:30
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland