Ton Schulten - 4 boekwerken (1x gesigneerd) + een zeer grote offset 'Zomer' - Verkocht

Ton Schulten - 4 boekwerken (1x gesigneerd) + een zeer grote offset 'Zomer' kopen? Bied vanaf 75!
Ton Schulten - 4 boekwerken (1x gesigneerd) + een zeer grote offset 'Zomer' kopen? Bied vanaf 75!Ton Schulten - 4 boekwerken (1x gesigneerd) + een zeer grote offset 'Zomer' kopen? Bied vanaf 75!Ton Schulten - 4 boekwerken (1x gesigneerd) + een zeer grote offset 'Zomer' kopen? Bied vanaf 75!Ton Schulten - 4 boekwerken (1x gesigneerd) + een zeer grote offset 'Zomer' kopen? Bied vanaf 75!Ton Schulten - 4 boekwerken (1x gesigneerd) + een zeer grote offset 'Zomer' kopen? Bied vanaf 75!Ton Schulten - 4 boekwerken (1x gesigneerd) + een zeer grote offset 'Zomer' kopen? Bied vanaf 75!Ton Schulten - 4 boekwerken (1x gesigneerd) + een zeer grote offset 'Zomer' kopen? Bied vanaf 75!Ton Schulten - 4 boekwerken (1x gesigneerd) + een zeer grote offset 'Zomer' kopen? Bied vanaf 75!Ton Schulten - 4 boekwerken (1x gesigneerd) + een zeer grote offset 'Zomer' kopen? Bied vanaf 75!
  • Ton Schulten (1938)
TypeKunstboeken
Jaartal2002
TechniekGesigneerd boek
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
Afmetingen22.5 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
2 hardcover boeken en 1 softcover (monumentaal werk, 176 pag.) en 1 royale uitklapfolder.

Het boek 'Het beloofde land' is handgesigneerd.

Daarbij de zeer grote offset 'Zomer', 80x60 cm. Wordt gerold in een koker meegestuurd.

Boeken zijn in prima gebruikte staat. De offset is nagenoeg kreukvrij, maar heeft wel de nodige zeer lichte foxingplekjes, die niet zullen opvallen, eenmaal ingelijst.

Ton Schulten (1938)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1392 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
22.5 cm
22.5 cm
Dit item is verkocht voor 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:31-07-2022 om 20:17
Eindtijd:01-09-2022 om 16:14
dheeren
01 sep. / 16:10
€ 65