2 hardcover boeken en 1 softcover (monumentaal werk, 176 pag.) en 1 royale uitklapfolder.
Het boek 'Het beloofde land' is handgesigneerd.
Daarbij de zeer grote offset 'Zomer', 80x60 cm. Wordt gerold in een koker meegestuurd.
Goed
Boeken zijn in prima gebruikte staat. De offset is nagenoeg kreukvrij, maar heeft wel de nodige zeer lichte foxingplekjes, die niet zullen opvallen, eenmaal ingelijst.
Tot 10 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 24,00
€ 24,00