Ton van der Werf - zonder titel

Ton van der Werf - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Ton van der Werf - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Ton van der Werf - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Ton van der Werf (1956)
Jaartal2013
TechniekAcryl
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie doekje van Ton van der Werf. Een werk dat zo aan de muur kan worden gehangen!
U kunt het werk vooraf komen bekijken in de Schatkamer van galerie Rotor in Gorcum, na aankoop afhalen of verzenden per koerier met lijst of zonder lijst per aangetekende post toegestuurd krijgen.

Ton van der Werf (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (99)

2745 verkochte items
Alle items van deze verkoper (465)
40 cm
30 cm
Starttijd:04-11-2022 om 19:54
Eindtijd:18-11-2022 om 22:48
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland