Toon Verhoef - zonder titel

Toon Verhoef - zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Toon Verhoef - zonder titel kopen? Bied vanaf 250!Toon Verhoef - zonder titel kopen? Bied vanaf 250!Toon Verhoef - zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
  • Toon Verhoef (1946)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1974
Techniek Pastel/Krijt
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 80 x 100 cm (h x b)
Incl. lijst 80 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
De omranding van de lijst is op twee plekjes beschadigd. zie foto.
Bij het schilderij is ook correspondentie over het in bruikleen geven van het schilderij voor een tentoonstelling in het van Abbe Museum in Eindhoven. Zo ook het Bruikleen formulier met de verzekeringswaarde. Daarnaast nog diverse krantenknipsels van Toon Verhoef uit het NRC van de jaren 80.

Lijst heeft twee beschadigingen

Toon Verhoef (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Joepiejettie
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (1)
100 cm
80 cm
100 cm
80 cm