Trees Suringh - SPANJE I 1978 - Verkocht

Trees Suringh - SPANJE I 1978 kopen? Bied vanaf 130!

Trees Suringh - SPANJE I 1978 kopen? Bied vanaf 130!Trees Suringh - SPANJE I 1978 kopen? Bied vanaf 130!Trees Suringh - SPANJE I 1978 kopen? Bied vanaf 130!Trees Suringh - SPANJE I 1978 kopen? Bied vanaf 130!Trees Suringh - SPANJE I 1978 kopen? Bied vanaf 130!Trees Suringh - SPANJE I 1978 kopen? Bied vanaf 130!Trees Suringh - SPANJE I 1978 kopen? Bied vanaf 130!Trees Suringh - SPANJE I 1978 kopen? Bied vanaf 130!Trees Suringh - SPANJE I 1978 kopen? Bied vanaf 130!Trees Suringh - SPANJE I 1978 kopen? Bied vanaf 130!Trees Suringh - SPANJE I 1978 kopen? Bied vanaf 130!Trees Suringh - SPANJE I 1978 kopen? Bied vanaf 130!Trees Suringh - SPANJE I 1978 kopen? Bied vanaf 130!
  • Trees Suringh (1930)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1978
Stijl Abstract
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 80 x 100 cm (h x b)
Incl. lijst 82 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Trees Suringh (1930-)
Spanje I

Olieverf op Doek
Gesigneerd Rechtsonder
goede conditie
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Trees Suringh (1930)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Amsterdam75
144 verkochte items
Alle items (7)
102 cm
82 cm
100 cm
80 cm