Twelve European Artists' - complete serie van 12 gesigneerde offset litho's -

Twelve European Artists' - complete serie van 12 gesigneerde offset litho's - kopen? Bied vanaf 700!
Twelve European Artists' - complete serie van 12 gesigneerde offset litho's - kopen? Bied vanaf 700!Twelve European Artists' - complete serie van 12 gesigneerde offset litho's - kopen? Bied vanaf 700!Twelve European Artists' - complete serie van 12 gesigneerde offset litho's - kopen? Bied vanaf 700!Twelve European Artists' - complete serie van 12 gesigneerde offset litho's - kopen? Bied vanaf 700!Twelve European Artists' - complete serie van 12 gesigneerde offset litho's - kopen? Bied vanaf 700!Twelve European Artists' - complete serie van 12 gesigneerde offset litho's - kopen? Bied vanaf 700!Twelve European Artists' - complete serie van 12 gesigneerde offset litho's - kopen? Bied vanaf 700!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  vanderdonk

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Diverse Kunstenaars - zeldzame serie, niet eerder als complete serie in de handel geweest.

'Twelve European Artists' - complete serie van 12 gesigneerde offset litho's - met bijbehorend boek - 1989

Deze serie offset litho's is in 1989 in beperkte oplage uitgegeven, waarschijnlijk rond 200 exemplaren, alle prenten zijn handgesigneerd.

Bij de 12 werken behoort een boekwerk, 206 pagina's dik, waarin alle werken en kunstenaars zijn omschreven.

De serie bestaat uit de volgende 12 werken:

Jeroen Henneman: Amsterdam
Achille Droungas: Athene
Rainer Fetting: Berlijn
Roger Wittevrongel: Brussel
Robert Ballagh: Dublin
Tom Phillips: London
Alfonso Albacete: Madrid
Antonio Segui: Parijs
Ugo Attardi: Rome
Ola Billgren: Stockholm
Mario Terzic: Wenen
Hugo Schuhmacher: Zurich

Afm. 79 x 59 cm per stuk, niet ingelijst

Worden plat verzonden, niet opgerold.

Aangezien niet alle foto's geplaatst kunnen worden, kunt u per mail allen toegestuurd krijgen.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  vanderdonk

verkochte items
Starttijd:05-07-2015 om 10:04
Eindtijd:12-07-2015 om 10:04
Openingsbod€ 700
ObjectlocatieNederland