Anton Geerlings - Zeefdruk: Naakt studies - 2003
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010
Maarten Langbroek - Amsterdam reguliers gracht
Bengt Lindstrom - Litho: Gul Gubbe Grön av avund - 1970
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Deutschland, Duitsland |
Starttijd | 19-12-2011 om 22:00 |
Eindtijd | 25-12-2011 om 17:54 |