Ursula Ebinghaus: Lithografie, Steppe - Verkocht

Ursula Ebinghaus: Lithografie, Steppe kopen? Bied vanaf 7!
  • Ursula Ebinghaus
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Ursula Ebinghaus
Titel: Steppe
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd H.C. 44/150
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Ursula Ebinghaus

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1396 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)
Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:28-01-2017 om 10:50
Eindtijd:11-02-2017 om 14:50
Peinado
02 feb. / 08:40
€ 7