Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 23.5 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | WOHL UNIKAT |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Slechts enkele vingerafdrukken of studiosporen van het drukproces in de witte marge. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 22-4-2023 om 8:59 |
Eindtijd | 30-4-2023 om 20:52 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Berlin, Duitsland |