Uwe Müller-Fabian, set van 3 grafieken, handgesigneerd! - Verkocht

Uwe Müller-Fabian, set van 3 grafieken, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Uwe Müller-Fabian, set van 3 grafieken, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 30!Uwe Müller-Fabian, set van 3 grafieken, handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 30!

Uwe Muller-Fabian

Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items
  • Uwe Muller-Fabian
GesigneerdHandgesigneerd

Set van 3 sfeervolle grafieken van de hand van de Duitse kunstenaar Uwe Müller-Fabian.

Afmetingen elk ca. 14/15 cm, met potlood genummerd en gesigneerd.

Nooit ingelijst geweest, in zeer goede staat.

Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.

Uwe Muller-Fabian

Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:26-09-2014 om 20:17
Eindtijd:10-10-2014 om 20:17
Mrombouts01
09 okt. / 20:05
€ 30