Val-Saint-Lambert - Dikglazen roze schaal (gesigneerd) - Verkocht

Val-Saint-Lambert - Dikglazen roze schaal (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Val-Saint-Lambert - Dikglazen roze schaal (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 25!Val-Saint-Lambert - Dikglazen roze schaal (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 25!Val-Saint-Lambert - Dikglazen roze schaal (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 25!Val-Saint-Lambert - Dikglazen roze schaal (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 25!Val-Saint-Lambert - Dikglazen roze schaal (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 25!Val-Saint-Lambert - Dikglazen roze schaal (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 25!Val-Saint-Lambert - Dikglazen roze schaal (gesigneerd) kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  maxiecos
FA. (1)

Lid sinds 2020
19 verkochte items
  • Val-Saint-Lambert (1826)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1960
Afmetingen5 cm x 16 cm x 16 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd

Prachtige roze dikglazen Val Saint Lambert schaal in zeer goede staat. De schaal is gesigneerd aan de onderkant en nog voorzien van de originele sticker.

Maten:
Lengte 16 cm
Breedte 16 cm
Hoogte 5 cm

Het item verkeert in een uitstekende staat. Er zijn slechts schuifkrasjes onder de voet aanwezig die nauwelijks zichtbaar zijn.

Val-Saint-Lambert (1826)

Alle items van deze designer(3)
Geplaatst door  maxiecos
FA. (1)

Lid sinds 2020
19 verkochte items
16
5
16
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-09-2020 om 18:39
Eindtijd:09-10-2020 om 21:36
Biedingen (2)
Hubru
09 okt. / 16:54
€ 30
Schafhausen
30 sep. / 18:52
€ 25