Val-Saint-Lambert - groene kristallen asbak

Val-Saint-Lambert - groene kristallen asbak kopen? Bied vanaf 20!
Val-Saint-Lambert - groene kristallen asbak kopen? Bied vanaf 20!Val-Saint-Lambert - groene kristallen asbak kopen? Bied vanaf 20!Val-Saint-Lambert - groene kristallen asbak kopen? Bied vanaf 20!Val-Saint-Lambert - groene kristallen asbak kopen? Bied vanaf 20!Val-Saint-Lambert - groene kristallen asbak kopen? Bied vanaf 20!
  • Val-Saint-Lambert (1826)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Stijl Sixties/Plastic Age
Afmetingen 6 x 9 x 4.5 cm (h x b x d)
Gemerkt Handgesigneerd
Leuke onbeschadigde gemerkte asbak. Etsmerk van Val saint Lambert.
Heeft een mooie felgroene kleur.
heeft krasjes aan de onderkant eigen, aan het gebruik
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Merchtem belgië, België
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 20,20
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 46,80