Val-Saint-Lambert - Kristallen Schaaltje - Verkocht

Val-Saint-Lambert - Kristallen Schaaltje kopen? Bied vanaf 1!
Val-Saint-Lambert - Kristallen Schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Val-Saint-Lambert - Kristallen Schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Val-Saint-Lambert - Kristallen Schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Val-Saint-Lambert - Kristallen Schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Val-Saint-Lambert - Kristallen Schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Val-Saint-Lambert - Kristallen Schaaltje kopen? Bied vanaf 1!
  • Val-Saint-Lambert (1826)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen12 cm x 8 cm x 8 cm (h x b x d)
Gewicht600 gram
GemerktHandgesigneerd
Vierkant kristallen schaaltje van Val St. Lambert uit de jeren'50-'60. Alleen wat gebruikskrasjes op de bodem en volledig gesigneerd met diamantpen Val St. Lambert.

Onbeschadigde conditie

Val-Saint-Lambert (1826)

Belgisch Belgisch Alle items van deze designer (6)

Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2141 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
8
12
8
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:21-12-2019 om 16:43
Eindtijd:30-12-2020 om 19:51
Hollger
27 dec. / 13:52
€ 1