Val-Saint-Lambert - Voorzitters/veilingmeesters hamer

Val-Saint-Lambert - Voorzitters/veilingmeesters hamer kopen? Bied vanaf 35!
Val-Saint-Lambert - Voorzitters/veilingmeesters hamer kopen? Bied vanaf 35!Val-Saint-Lambert - Voorzitters/veilingmeesters hamer kopen? Bied vanaf 35!Val-Saint-Lambert - Voorzitters/veilingmeesters hamer kopen? Bied vanaf 35!Val-Saint-Lambert - Voorzitters/veilingmeesters hamer kopen? Bied vanaf 35!Val-Saint-Lambert - Voorzitters/veilingmeesters hamer kopen? Bied vanaf 35!Val-Saint-Lambert - Voorzitters/veilingmeesters hamer kopen? Bied vanaf 35!Val-Saint-Lambert - Voorzitters/veilingmeesters hamer kopen? Bied vanaf 35!
  • Val-Saint-Lambert (1826)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Afmetingen 20 x 5 cm (h x b)
Gemerkt Handgesigneerd
Heel mooie kristallen hamer. Gemerkt Val saint Lambert. Is puntgaaf. Leuk geschenk voor een voorzitter of veilingmeester.
Geen beschadigingen. Puntgaaf
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Merchtem belgië, België
Binnen België € 11,50
Naar Nederland € 20,20
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 46,80

Val-Saint-Lambert (1826)

Belgisch Belgisch Alle items van deze designer (15)

Geplaatst door  Koos
43 verkochte items
Alle items (15)
5 cm
20 cm